Fotorámiky na viac fotiek

fotorámiky

Fotorámiky možnosť postavenia na stôl, poličku a pod., alebo zavesenia na stenu. Rámy

pre zarámovanie vašich spomienok a fotografií vašich blízkych. Možnosť postavenia na stôl, poličku a pod., alebo fotorámiky zavesenia na stenu  pre 13 fotografií: 1 väčší centrálny portrét (9 x 13 cm) a 12 rovnomerne rozmiestnených menších fotografií (3,5 x 4,5 cm)

So zarámovanou fotografiu môžete použiť ako skvelý darček. Diskrétna kresba dreva v kombinácii s priesvitnými farbami a hodvábnym lesklým povrchom dáva drevenému rámu nenápadný šarm.

Fotorámiky na stenu

fotorámiky predaj

Rámy z produkcie nemeckej značky HAMA - ideálny na prezentaciu letákov, reklamných či informačných plagátikov a pod., môže byť umiestnený napr. na predajný pult, k výrobku v regáli atď. Môžete si byť istí, že Vaše spomienky budú v bezpečí pred poškodením.


Rámovanie je veľmi jednoduché a po zarámovaní sa menšie formáty rámov dajú postaviť na stôl alebo príborník. Preto že sa vyrába v mnohých farebných odtieňoch je použiteľný najmä do fotorámiky detských izieb, pretože sa dá dolatiť ku každej farbe detskej izby.Sú ideálne pre životný štýl mladých ľudí.

 

Drevený rám zapôsobí svojim nostalgickým šarmom, ktorý je zdôraznený najmä kombináciou dreva a zlata.