Kliprám 30x40 Hama

klirám 30x40 cm

Clip-fix sa tiež dá použiť na verejných miestach ako sú galérie, na rámovanie umeleckých diel. Klip rám je určený nie len pre obytné, ale aj kancelárske použitie. Slúži tiež na zarámovanie reklamných fotografií, diplomov, oznamov, kresieb detí, rodinných portrétov, svadobných fotografií, plagátov a grafických listov. So zarámovanou fotografiu môžete použiť ako skvelý darček.

Kliprám 30x40 sklo

klip ram 30x40

Klip rámy sa dajú použiť aj na položenie na stôl pomocou akrylového alebo kovového stojančeka. Kvalitnejšie antireflexné sklo zabezpečí, aby fotografia vynikla bez rôznych odrazov z osvetlenia. Slúži pre zavesenie vašich fotografií z dovolenky, kovové spony sú sotva viditeľné, preto je univerzálnym doplnkom vášho interiéru a najcennejších spomienok. KlipRám 30x40 slúži pre ľahké zarámovanie Vášho obrazu a jednoduchú výmenu motívu. Zavesiť ho možno na výšku i na šírku. Zadnú dosku clip-fixu možno použiť ako podložku na skladanie puzzle a nedokončené puzzle na nej po zaklipovaní mať odložené. Z produkcie nemeckej značky Hama

 

Sklo hrubé 2 mm s brúsenými hranami má obojstrannú papierovú paspartu / čierno – bielu/ z perforáciou. Na výber 55 druhov rámov, 3 druhy skla od rozmeru 9 x 13 po 70 x 100 cm, možnosť rámovania obrazov až do hrúbky 4 cm pomocou pružnej spony. KlipRám 30x40 je najjednoduchší a najlacnejší systém, ako zarámovať váš obrázok umožňuje kedykoľvek rýchle vymenenie obrazu obojstranná papierová pasparta biela s čiernym orámovaním, z rubovej strany čierna zadnú časť tvorí stena z MDF, ktorá má biele bočné hrany viditeľné pri zavesení rám je zabalený v polystyrénovom obale a priesvitnej fólii. Cena je priamo umerná rozmeru ramu.