Drevené rámy na obrazy

rámy na obrazy staré

Hľadáte pekný darček pre blízkeho človeka na Vianoce? Ozdobte svoj domov svojimi obľúbenými obrázkami a fotografiami. Rám vám ponúka možnosť vytvoriť individuálny a variabilný dekoratívny prvok vo vašom interiéri. Potom zoberte rámy na obrazy a umiestnite ju do extravagantného rámčeka. Zrkadlový efekt robí všetko ešte zaujímavejším a vznešený dizajn naozaj vyhovuje každému štýlu nábytku. Vždy si zapamätajte tie najkrajšie chvíle a vložte obľúbené fotky z dovolenky do rámu v striebornej farbe. Rámček môžete zavesiť buď na výšku, alebo na šírku. Nedovoľte, aby vaše fotky zostali v zásuvkách.

Staré rámy na obrazy

rámy na obrazy

Drevený rám zapôsobí svojim nostalgickým šarmom, ktorý je zdôraznený najmä kombináciou dreva a zlata. Rámy na obrazy lacné sú vybavené sklom s brúsenými hranami, ktoré zaisťuje bezpečné zmeny obrazu bez rizika zranenia. Prvotriedna kvalita štandardom. Sme tiež radi, že vyrábame individuálne, cenovo dostupné pasparty.

 

Rámy na obrazy Jesolo je vhodný do moderných priestorov, pretože svojou hranatou a jednoduchou lištou sem dokonale zapadne. Sú ideálne pre životný štýl mladých ľudí.