Fotorámik na viac fotiek

fotorámik

Hľadáte pekný darček pre blízkeho človeka na Vianoce? Potom zoberte fotografiu a umiestnite ju do extravagantného rámčeka. Zrkadlový efekt robí všetko ešte zaujímavejším a vznešený dizajn fotorámik naozaj vyhovuje každému štýlu nábytku. Kovový vzhľad je stále populárny a obľúbený v tejto sezóne. Tento nádherný rám obrazu by mohol byť skvelým doplnkom v elegantnom striebornom vzhľade, ktorý dá vášmu domovu nevšedný šarm.

 

So zarámovanou fotografiu môžete použiť ako skvelý darček. Položte svoje obľúbené fotografie a obrázky na stôl alebo na poličku pomocou týchto elegantných rámikov. Kvalitný materiál a vynikajúce spracovanie vytvárajú mimoriadne vznešený vzhľad.

Fotorámik na stenu

fotorámik predaj

Rámy sú vybavené sklom s brúsenými hranami, ktoré zaisťuje bezpečné zmeny obrazu bez rizika zranenia. Prvotriedna kvalita štandardom. Sme tiež radi, že vyrábame individuálne, cenovo dostupné pasparty .


Rámovanie je veľmi jednoduché a po zarámovaní sa menšie formáty rámov dajú postaviť na stôl alebo príborník. Preto že sa vyrába v mnohých farebných fotoramik odtieňoch je použiteľný najmä do detských izieb, pretože sa dá dolatiť ku každej farbe detskej izby.Sú ideálne pre životný štýl mladých ľudí.

 

A nakoniec je potrebné vyzdvihnúť rámčekové galérie Hama, ktoré sú k dispozícii v rôznych jednoduchých profiloch, farbách a rôznych obrazových formátoch.